بیوگرافی دله الی - حقایق بیوگرافی دله الی - بازگشت به انگلیس- ریتازا
دله الی

بیوگرافی دله الی

توسط

دله الی یک بازیکن فوتبال حرفه‌ای انگلیسی که به عنوان هافبک برای باشگاه فوتبال لیگ برتر انگلستان، تاتنهام هاتسپر و تیم ملی فوتبال انگلستان بازی می‌کند.دله الی، زاده و بزرگ‌شده میلتون کینز است و در ۱۱ سالگی به تیم جوانان میلتون کینز دونز پیوست و پنج سال بعد به تیم اول آن ملحق شد. او الگوی ورزشی خود را استیون جرارد، بازیکن سابق لیورپول اعلام کرده‌است.

داستان کامل یک نابغه فوتبالیست

LB داستان کامل یک نابغه فوتبالیست را که بیشتر با نام مستعار شناخته می شود ارائه می دهد. ‘دلستروایر’. داستان کودکانه Dele Alli Plus به علاوه بیوگرافی اطلاعات بی حد و حصر شرح کاملی از وقایع قابل توجه از زمان کودکی او تا به امروز را برای شما به ارمغان می آورد.

تجزیه و تحلیل بازیکن فوتبالیست انگلیس نیجریه ای شامل داستان زندگی او قبل از شهرت ، زندگی خانوادگی و بسیاری از حقایق OFF و ON-Pitch است که کمی در مورد او شناخته شده است.

 

بدون شک ، فوتبالیست انگلیسی متولد نیجریه یکی از فوتبالیست های جوان آینده دار در حال حاضر در جهان است.

ما داستان Dele Alli را ارائه می دهیم. داستانی از چگونگی تربیت سخت الهام گرفتن یک سوپراستار لیگ برتر. بدون ادویه بیشتر ، اجازه دهید ما شروع کنیم.

بامیدل جرمین آلی در ۱۱ آوریل ۱۹۹۶ در میلتون کینز ، باکینگهام شایر ، از پدری نیجریه ای ، آقای Kehinde Kenny Alli (مرد تاجر) و مادر انگلیسی ، دنیس آلی (همسر خانگی) متولد شد. عشق او به فوتبال به محض اینکه بتواند راه برود آغاز شد

پدر و مادر دل آلی به دلیل مسائل دائمی در زندگی زناشویی که برایشان پیش آمده بود ، هرگز علاقه زیادی به استعداد پسرشان نداشتند. بی ثباتی در ازدواج آنها منجر به طلاق شد در زمانی که دل تنها ۳ سال داشت.

 

پدرش کنی ظرف یک هفته از عروسی آنها در سال ۱۹۹۶ از مادرش دنیس جدا شد. طبق قوانین طلاق انگلستان ، به دنیز حق کامل بودن با پسرش داده شد. آقای Kehinde Kenny Alli اجازه ملاقات های گاه به گاه برای دیدن پسرش دل را می داد.

دل پس از طلاق ، در حالی که مادرش به نیجریه نقل مکان کرد تا با تجارت چند میلیون دلاری خود که از طریق شغل خود در انگلستان راه اندازی کرده بود ، در مادرش در میلتون کینسم ، انگلیس اقامت کند.

 

جدایی والدینش منجر به از دست دادن موقتی رویاهای فوتبالی دل شد. او فقط می توانست گهگاهی فوتبال بازی کند و مادرش هرگز فرصتی پیدا نکرد تا او را در هیچ آکادمی جوانان ثبت نام کند.

بیوگرافی دله الی – اولین بازدید از نیجریه:

ارتباط مداوم پدرش در حالی که در نیجریه بود هنوز رابطه پدر و پسر را محکم نگه می داشت. در هشت سالگی ، جوان دل تصمیم گرفت برای اولین بار به نیجریه سفر کند.

پدر دل آلی فرهنگ یوروبا را به او آموخت و اهمیت پوشیدن لباس های سنتی را به او فهماند.

اندکی بعد ، دل جوان فهمید که وی یک قبیله از طایفه ای محبوب در قبیله یوروبا نیجریه است. در حالت ایده آل ، پدرش پسر یک پادشاه بود.

دل در حالی که در لاگوس بود ، با اعضای خانواده بزرگ خود دیدار و دوست شد.

هنگامی که در لاگوس بود ، در یک مدرسه بین المللی سالانه ۲۰,۰۰۰،XNUMX پوند تحصیل می کرد. دل در حالی که در نیجریه بود ، متوجه شد که همه نیجریه ها بسیار دوستانه ، مهمان نواز و با او باز هستند. از بدو تولد او هرگز این همه خوشبختی را احساس نکرده بود.

 

اقامت وی ​​در نیجریه به دلیل تصمیم پدرش برای گسترش تجارت خود به ایالات متحده کوتاه مدت بود. هر دو مجبور شدند در آنجا مستقر شوند.

دله الی

دله الی با پدرش – بیوگرافی بی حد و حصر:

دل تقریباً یک سال از اقامت در نیجریه لذت برد و سپس دوباره به همراه پدرش کهیند به عمارتی در هوستون تگزاس نقل مکان کرد.

در مقطعی از زندگی ، دل ناراحت شد و پدرش تصمیم گرفت با کسی ازدواج کند که احساس می کند او را دوست ندارد تا نامادری اش باشد. تو در عروسی دادگاهی که در لاگوس برگزار شد شرکت کرد.

پس از آن واقعه ، اختلافات میان او و پدرش در مورد لولا همسر جدید افزایش یافت. این باعث ایجاد افکار تازه ای در مورد ترک ایالات متحده شد.

او تصمیم خود را گرفت و از پدرش خواست که به او کمک کند تا دوباره به انگلستان نقل مکان کند. یکی از دلایل ایده آل بازگشت ، جوان سازی رویای فوتبالی او بود که احساس می کرد می تواند دردهای او را تسکین دهد.

حقایق بیوگرافی دله الی – بازگشت به انگلیس:

دل با رسیدن به انگلستان ، مادرش را در یک وضعیت آشفته ملاقات کرد. او به شدت به مواد مخدر و الکل رسیده بود.

این آغاز نفرت از هر دو والدینی بود که احساس می کردند برای او الگو نیستند. اندکی پس از آن ، او خودش شروع به زندگی در سبک زندگی سرسختانه کرد.

با توجه به Dele؛ “داشتن هیچ پدر و مادری در کنار شما ، تنها انتخاب این بود که برای پشتیبانی به خیابان بچسبید”.

 

این مورد دلله آلی بود. او از خیابانهای لندن با باندهایی مخلوط شد. مادرش در ۱۳ سالگی خدمات اجتماعی را تأمین کرد تا نیاز او را برآورده کند.

یک کار شگفت انگیز که آنها انجام دادند این بود که رویاهای فوتبالی او را پس از قول دادن به آنها برای جلوگیری از تأثیرات بد خیابان ها ، شعله ور کنند. او اولین قرارداد خود را در ۱۶ سالگی امضا کرد.

دله الی

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید